O nás

O společnosti


DABOX, výrobně-obchodní společnost působící na českém trhu od roku 1991. Úplné počátky naší firmy jsou spojeny s výrobou potravin, šicí výrobou, projektováním a přípravou staveb. Samotná obchodní činnost byla vždy důležitou součástí našeho podnikání a na konci devadesátých let se stala dominantní aktivitou v oblastech hutního průmyslu, energetiky a zpracování nerostů. 

Jsme tady pro Vás

Naší firemní vizí je soustavné zlepšování kvality našich služeb a nabídka širokého sortimentu zboží za dostupné ceny, jak pro naše velkoodběratele, tak pro naše zákazníky v maloobchodě. Naše základní politika je být spolehlivým a kvalitním obchodním partnerem.

Hutní a důlní technika

Nedílnou součást obchodních aktivit firmy DABOX tvoří také dodávky techniky a zařízení pro hutní a důlní odvětví. Jedná se především o dodávky zboží v oblasti elektroinstalačního materiálu, dodávky dopravníkových pásů včetně dopravníkových válečků a nástrojů k lepení spojů, speciálních čerpadel a kompresorů.

Váš specialista v prodeji elektromateriálu

Firma DABOX se v uplynulých letech profilovala do podoby specialisty v obchodu s elektromateriálem s nabídkou kompletního sortimentu pro elektroinstalační práce, s měřící a regulační technikou, a to jak v maloobchodu, tak velkoobchodu.


Tel.: +420 596 225 283
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky